...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  اولین نشست هم اندیشی با آموزشگاه های آزاد مراقبت و زیبایی، طراحی دوخت و صنایع دستی با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران برگزار شد.  تاریخ: 27/1/1398
اولین نشست هم اندیشی با آموزشگاههای آزاد رشته های مراقبت و زیبایی، طراحی دوخت و صنایع دستی با حضور 70 نفر از موسسین، مدیران، مربیان، روسای انجمن صنفی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، در آغاز این نشست؛ سید غلامرضا تاکامی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3ساری ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به حاضرین این نشست به بیان تبیین و ظرفیتهای آموزشگاه های آزاد پرداخت. وی از تلاش، تعامل و همکاری آموزشی مدیران آموزشگاهها در سال گذشته به منظورکسب رتبه برتر تقدیرو تشکر نمود.

سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با ادای احترام در جمع مدعوین و تبریک سال 1398 و اعیاد شعبانیه و از حضور پرشور کلیه مدیران در این نشست تشکر و از تعامل و یاری آنان در خصوص ارسال کمک های نقدی و لوازم مورد نیاز به مناطق سیل زده با هدف خیرخواهانه تقدیر کرد. درویشی، با اشاره به دستورالعمل اجرایی سال 98 اذعان داشت: عوامل اجرایی کار، تعاملات صددرصدی آموزشی را طبق روال گذشته فراهم نمایند و خودشان را با شرایط اقتصادی جامعه تطبیق دهند و با رویکرد و اهداف جدید در سالی که به نام سال «رونق تولید» نامگذاری شده است اقدامات کاری خود را به نحو احسن به مرحله اجرا در آورند.

شایان ذکر است، در پایان جلسه با اعطای تقدیر نامه به رییس، مسئول و کارشناس آموزشگاه آزاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری به دلیل کسب رتبه برتر (عالی) در عملکرد سال 97، و آموزشگاه هایی که فرم مشوق ها را در سال 97 تکمیل  نمودند و طبق دستورالعمل فرم مشوق ها علنی گردید از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران و همچنین آموزشگاه هایی که عملکرد بالای 50.000 هزار نفر ساعت در سال 97 را داشتند از سوی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری  با اعطای لوح سپاس تقدیر و تجلیل گردید.

درخاتمه توجیه نظام نوین مدیریت آموزشگاههای آزاد که شامل 15 فصل و 80 ماده بود توسط زینب یوسفی، مسئول موسسات کارآموزی آزاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری به سمع حاضرین در جلسه رساند که با نقطه نظرات و پیشنهاداتی بین طرفین صورت پذیرفت.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد