...     مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید تداعی کننده یک محیط کار صمیمی و پرشور باشد...

 
 
 
 
            

                روز خانواده گرامی باد.


               

 

    
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

اخبار عمومی    آرشیو این گروه ...

  نمایشگاه « در کوچه های بچه های دهه شصت»  تاریخ: 29/7/1393
صبح امروز با حضور علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، جمعی از مدیران ستادی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان افتتاح شد.

  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران :بیش از 60 هزار و 930 کارت هوشمند مهارت برای متقاضیان استان مازندران صادر و آماده تحویل شده است  تاریخ: 28/7/1393
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران خبر داد: از سال گذشته تا نیمه مهر ماه سال جاری تعداد 60 هزار و 934 کارت هوشمند مهارت برای متقاضیان این استان صادر و آماده تحویل شده است و متقاضیان برای تحویل کارت خود میتوانند به حوزه های آزمونی مربوطه مراجعه کنند.

  جواد رشیدی کارشناس آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان:وضعیت آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای نکا رشد نموده  تاریخ: 28/7/1393
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی نکا جواد رشیدی و شعبانعلی نورپور کارشناسان آموزش اداره کل از کارگاه های آموزشی مرکز و کارگاه های تیم سیار روستایی و شهری بازدید کردند.

  کسب مقام قهرمانی کشور توسط تیم رباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای معین پردازبابل  تاریخ: 28/7/1393
به گزارش روابط عمومی مرکز شهید باهنر بابل تیم رباتیک معین پرداز بابل با شگفتی توانست در طول کمتر از یک هفته 2 بار در مسابقات قهرمانی کشور مقام اول را به دست آورد.

  نادر برونوش، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای:روابط عمومی ها بازوی کارآمد در اشاعه سیاست ها و عملکردهای ادارات و سازمان ها هستند  تاریخ: 27/7/1393
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به نقل از نادر برونوش، مدیر روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران،این روابط عمومی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان یکی از فعال ترین و برترین روابط عمومی های ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی گردید.

  رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل:همکاران باید به طور جدی و با همکاری و کمک به همدیگر مرکز را به مسیر درست سوق دهند  تاریخ: 27/7/1393
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل جلسه شورای اداری و آموزشی مرکز با حضور تمامی همکاران روز جاری در سالن اجتماعات برگزار گردید.

  رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ارتقای مهارت های حرفه ای کشور تا سطح جهانی  تاریخ: 27/7/1393
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: ارتقای مهارت های حرفه ای کشور تا سطح مهارت های جهانی از برنامه های مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

  مدیرکل آموزش فنی حرفه ای مازندران:مربیان فنی و حرفه ای افسران خط مقدم نهضت مهارتی هستند  تاریخ: 24/7/1393
دکتر گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با مربیان و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر دیدار و گفتگو کرد.

... آرشیو این گروه

 
  


 اطلاعیه ها  

 
 

برگزاری مسابقات مهارتی(المپیاد) تاچه حد در ارتقاء آموزشهای فنی و حرفه ای تاثیر دارد؟
 بسیار زیاد
 زیاد
 متوسط
 کم
 بسیار کم

  نتایج نظر سنجی


   امام صادق (ع):

مَن حَسُنَ بِرُّهُ بِأَهلِ بَیتِهِ مُدَّ لَهُ فىعُمُرِهِ؛

هر کس در حقّ خانواده اش نیکى کند، عمرش طولانى مى شود.


تعداد بازدید : 419096
Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد